.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 486e977
 • بازدید مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان از ادارات تابعه 
  بررسی روند احداث مرکز پایش آلودگی هوای شهرستان ایرانشهر
  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان: مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان از ادارات شهرستانهای ایرانشهر، نیکشهر و روند احداث مرکز پایش آلودگی هوای اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ایرانشهر بازدید کرد.
 • 1397/10/16 يكشنبه2019-01-06T08:11:12+03:30.
 • وحید پورمردان مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان در راستای بازدید دوره ای از واحدهای تابعه و مناطق تحت مدیریت به شهرستانهای ایرانشهر و نیکشهر سفر و از ادارت محیط زیست این شهرستانها و روند احداث مرکز پایش آلودگی هوای شهرستان ایرانشهر بازدید و با محیط بانان و کارشناسان این ادارات نیز دیدار و گفتگو کرد.

  در این بازدید پورمردان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های  کلیه پرسنل  گفت: آموزش مباحث زیست محیطی به اقشار و سنین مختلف جامعه، همچنین حفظ و حراست از مناطق محیط زیست و حیات وحش را از اولویت های اصلی اداره کل حفاظت محیط زیست استان برشمرده و تلاش همه جانبه نیروها را در این عرصه خواستار شدند.

  مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بر روند جلوگیری و برخورد قانونی با افرادی که اقدام به تخریب محیط زیست و شکار و صید غیر مجاز می نمایند تأکید کرد. در ادامه این بازدید محیط بانان در خصوص مشکلات و کمبود امکانات خود با مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان بحث و تبادل نظر کردند.

  عكس هاي مرتبط :

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ