اخبار استان

دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان با فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان

دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان با فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان؛ به منظور تقدیر از زحمات فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان زاهدان در هفته نیروی انتظامی، مدیرکل و محیط بانان حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان با فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان در محل دفتر ایشان دیدار نمودند.

در این دیدار وحید پورمردان مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان ضمن تشکر و قدردانی از حمایت ها و همکاریهای نیروی انتظامی استان در برخورد با متخلفین زیست محیطی هفته نیروی انتظامی را به ایشان تیریک گفت.

پورمردان ضمن تشریح اقدامات و فعالیت های اداره کل حفاظت محیط زیست استان و با توجه به  گستردگی مناطق تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست در استان بر لزوم مشارکت و همکاری همه جانبه سایر دستگاههای اجرایی جهت حفاظت و بهسازی محیط زیست تاکید کرد.

سرهنگ حمیدرضا اکبری فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان ضمن تشکر از حضور مدیرکل و پرسنل حفاظت محیط زیست استان، با بیان اینکه حفاظت از محیط زیست طبق اصل پنجاه قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران یک وظیفه همگانی است، درخصوص افزایش تعامل و همکاری نیروی انتظامی شهرستان با محیط زیست در برخورد قاطع و قانونی با مرتکبین جرائم زیست محیطی اعلام آمادگی کرد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
سال 1398  سال رونق توليد