اخبار استان

دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان با فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان؛ به منظور تقدیر از زحمات فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان زاهدان در هفته نیروی انتظامی، مدیرکل و محیط بانان حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان با فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان در محل دفتر ایشان دیدار نمودند.

در این دیدار وحید پورمردان مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان ضمن تشکر و قدردانی از حمایت ها و همکاریهای نیروی انتظامی استان در برخورد با متخلفین زیست محیطی هفته نیروی انتظامی را به ایشان تیریک گفت.

پورمردان ضمن تشریح اقدامات و فعالیت های اداره کل حفاظت محیط زیست استان و با توجه به  گستردگی مناطق تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست در استان بر لزوم مشارکت و همکاری همه جانبه سایر دستگاههای اجرایی جهت حفاظت و بهسازی محیط زیست تاکید کرد.

سرهنگ حمیدرضا اکبری فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان ضمن تشکر از حضور مدیرکل و پرسنل حفاظت محیط زیست استان، با بیان اینکه حفاظت از محیط زیست طبق اصل پنجاه قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران یک وظیفه همگانی است، درخصوص افزایش تعامل و همکاری نیروی انتظامی شهرستان با محیط زیست در برخورد قاطع و قانونی با مرتکبین جرائم زیست محیطی اعلام آمادگی کرد.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
سال 1398  سال رونق توليد