اخبار استان

در هفته پژوهش و فناوری سیستان و بلوچستان صورت گرفت

در هفته پژوهش و فناوری سیستان و بلوچستان صورت گرفت

در هفته پژوهش و فناوری سیستان و بلوچستان صورت گرفت

تقدیر از‌ سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست به عنوان چهره برگزیده فعال در پژوهش و فناوری
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان، مراسم تقدیر از چهره های برگزیده فعال در پژوهش و فناوری استان سیستان و بلوچستان با حضور مدیران دستگاه های اجرایی استان، روسای دانشگاه های استان، نخبگان و پژوهشگران برتر استان در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.
در این مراسم از محمدرضا علیمرادی سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان به عنوان مدیر علمی و برگزیده فعال در حوزه پژوهش و فناوری تقدیر و تجلیل گردید.
ایشان با عمل به توصیه‌های مقام معظم رهبری در خصوص استفاده از ابزار علم در پیشرفت کشور در راستای انجام وظایف سازمانی در حوزه محیط زیست از گذشته تا کنون، همیشه سعی بر آن داشته تا با رویکرد علمی و انجام تحقیقات پژوهشی، فعالیت های اجرایی و میدانی را عملی نماید.
وی همچنین ضمن هدف‌گذاری و گره‌گشایی از مشکلات زیست محیطی استان با بهره گیری از ابزار علم در راستای اجرای سیاست های دولت مردمی و خدمت به مردم صبور سیستان و بلوچستان عمل نموده است.

محمدرضا علیمرادی از چهره های برتر علمی و پژوهشی محیط زیست کشور، دانش آموخته دکتری آب و هواشناسی، گرایش تغییرات اقلیمی می باشد و تا کنون بیش از ۴۰ مقاله علمی - پژوهشی در سطح ملی و بین المللی و اجرای دهها طرح مطالعاتی و تحقیقاتی در حوزه های مختلف محیط زیست در رزومه علمی خویش دارد و بدین دلیل حائز این رتبه در جشنواره پژوهش و فناوری سیستان و بلوچستان گردیده است.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
شعار سال 1402: "سال  مهار تورم رشد تولید"